6. ledna 2024 byla započata letošní hasičská sezóna tradiční výroční schůzí jejich členů, výboru a přátel sboru. Pro tento rok byla poprvé uspořádána v prostorech naší nové Hasičské zbrojnice. Po milém přivítání jsme se přesunuli ke standartním bodům programu, jako je zpráva velitele, kronikářky či vedoucích mládeže.

Poté se mimořádným bodem jednání stalo doplnění a změny v samotném výboru SDH. Po svém dlouholetém působení v roli pokladníka se pan Vaněk rozhodl předat svůj post mladším ročníkům, kterým se stala Adéla Brokešová. Panu Vaňkovi děkujeme za příkladnou dlouholetou práci, kterou pro SDH dělal. Na post jednatelky po paní Brokešové nyní nastupuje Jaroslava Šiborová. Nově zřízenou pozici dalšího náměstka starostky SDH obsadil Vojtěch Volf.

Tags: