VŠEOBECNÉ OTÁZKY&ODPOVĚDI

V roce 2024 je výše ročníku příspěvku následující: 350 Kč dospělý člen; 250 Kč mladistvý člen.
Náš sbor, jako jeden z mála v kraji, disponuje zbrusu novou hasičskou zbrojnicí s dispozicemi pro ustájení a údržbu techniky, odborné školení požární jednotky obce i trénink mládeže.
Podotýkáme, že historický Mercedes Benz je ve výhradním majetku obce Vlčkovice v Podkrkonoší, která ho řádně spravuje. Proto veškeré dotazy týkající se tohoto vozidla směřujte na jeho správce: Miloslav Maťátko, mob. 776 288 197, e-mail: info@sdhvlckovice.cz

OTÁZKY&ODPOVĚDI: MLÁDEŽ

Tréninky probíhají standartně každý pátek od 16 hod. v prostorech naší Hasičské zbrojnice. V jarní a letní sezoně probíhají tréninky na zelené ploše za budovou.
Na tréninky je obecně potřeba mít sportovní oblečení + přezuvky do klubovny (pevnou obuv!). Taktéž doporučujeme i malou svačinku a pití. Na závody je vždy nutné mít sportovní oblečení s pevnou obuví (hasičské tričko s dlouhým rukávem + dlouhé tepláky/legíny), náhradní oblečení na převlečení, svačinu, pití, popřípadě drobné kapesné na volnou útratu.
O nadcházejících závodech Vás vždy informují trenéři pomocí SMS zprávy. Dlouhodobý (odhadovaný) rozpis najdete i v našem Kalendáři akcí.