JE TO COOL

BUĎ TAKY HASIČEM!

Banda super kámošů

Jop, u nás najdeš super lidi, kteří zajímají o stejné věci – sport a chuť se kamarádit! Bát se nemusíš, rádi tě začleníme do naší party juniorských hasičů, se kterými tě to bude bavit!

Spousta zábavy

Nemysli si, že se u nás jenom sportuje! Samo-sebou u nás zažiješ i různé aktivity, které tě budou bavit! Pojedeme na pouť? Klidně! Bowling? Jop! Lasergame? Proč by ne!

Plno soutěží & odměn

Soutěže pořádáme my, ale taky na ně jezdíme, odkud si přivážíme spoustu medailí a cen za super výsledky!

Výlety a exkurze

Chceš se podívat, jak pracují profíci? Podíváme se spolu na různé hasičské záchranné stanice v okolí, stejně třeba tak i na stanice ZZS a Policie!

Skvělé vybavení

Díky podpoře mnoha organizací si můžeme dovolit kupovat například nové hadice, proudnice, sportovní a herní prvky a mnoho dalšího!

Dovednosti pro život

Pamatuj si, všechno, co se u nás naučíš, se ti bude jednou rozhodně hodit! První pomoc, jak na táborák v přírodě, jak zavolat záchranku… To ti vysvětlíme my, ale i skuteční profesionálové!

Pojď k nám

Tak to zkus!

Stačí zavolat některému z našich trenérů (viz Kontakty) a zastavit se na některém z našich tréninků, které jsou rozepsané v Kalendáři akcí! Tam si to můžeš vyzkoušet, jestli by se ti požární sport, přespávačky v hasičárně, zdravovědy, exkurze a výlety líbily…