Warning: Attempt to read property "post_type" on null in /data/web/virtuals/211909/virtual/www/domains/sdhvlckovice.cz/wp-content/plugins/modern-events-calendar-lite/app/libraries/main.php on line 3771
SDH Vlčkovice v Podkrkonoší – Sbor dobrovolných hasičů Vlčkovice v Podkrkonoší

POSLEDNÍ NOVINKY

Podívejte se co společně tvoříme. Od utkání v požárním sportu až po dětské akce, které rádi pořádáme.

HASIČI
O NAŠEM

SDH VLČKOVICE V PODKRKONOŠÍ

…s naší bohatou tradicí a vášní v hasičské činnosti již 148 let! Jsme odhodlaní chránit naši komunitu všemi možnými způsoby, od hašení požárů po prevenci a záchranné práce. Zvláštní pozornost věnujeme výcviku našich mladých hasičů, kteří se učí dovednostem hasičského řemesla, soutěží v požárním sportu a účastní se volnočasových aktivit, jako jsou zdravovědy, přespávačky a výlety.

• DOSPĚLÝCH 40 ČLENŮ
  • MLADISTVÝCH 25 ČLENŮ
  • JSME TU JIŽ 148 LET
SPONZOŘI

HRDÍ PODPOROVATELÉ

Naše stabilní zázemí pro všechny členy si můžeme dovolit díky našim hrdým partnerům, kteří vřele a otevřeně podporují naši činnost.

NOVINKY DO VAŠEHO MAILU

Přihlaste se k našemu občasnému newsletteru a získávejte nejrychlejší přehled o nových článcích, fotkách, závodech i kulturních akcích.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit“ souhlasíte s podmínkami a GDPR.